اخبار

کارگاه توانمند سازی

برگزاری کارگاه توانمند سازی فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری استان قزوین .

کارگاه یکروزه توانمند سازی فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های صالحین بسیج کارگری استان قزوین روز چهارشنبه 17/10/93 در سالن شهید حسن پور سپاه استان برگزار گردید .در این کارگاه یک روزه که با شرکت 110 نفر از فرماندهان و سرگروه های صالحین بسیج کارگری استان قزوین برگزار شد حاضرین از مباحث اساسی کلیات حلقات صالحین و ویژگی های سرگروه های موفق ، بررسی و تحلیل ، راهکار های اساسی جذب و تعامل با مدیران کارخانجات و راهکارهای مقابله با دجالواره بهرمند شدند .

کارگاه یکروزه توانمند سازی فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های صالحین بسیج کارگری استان قزوین روز چهارشنبه 17/10/93 در سالن شهید حسن پور سپاه استان برگزار گردید .
در این کارگاه یک روزه که با شرکت 110 نفر از فرماندهان و سرگروه های صالحین بسیج کارگری استان قزوین برگزار شد حاضرین از مباحث اساسی کلیات حلقات صالحین و ویژگی های سرگروه های موفق ، بررسی و تحلیل ، راهکار های اساسی جذب و تعامل با مدیران کارخانجات و راهکارهای مقابله با دجالواره بهرمند شدند .

حجت الاسلام مصائبی سرمربی محترم بسیج کارگری استان در مراسم افتتاحیه این کارگاه ضمن تبریک میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) یکی از بارز ترین ویژگی های بسیجیان را الگو گیری از رسول مهربانی ها و الگو بودن برای سایر کارگران بیان کرد و افزود : « شجره طیبه صالحین یک نظام تربیتی بصیرتی است و هیچ سنخیتی با امر و نهی ندارد و چه بسا کسانیکه پرونده بسیج ندارند اما می توانند از مباحث حلقات صالحین استفاده کنند » .
برگزاری کارگاه تبیین ضرورتهای افزایش جمعیت با سخنرانی تحلیلی خانم دکتر محمد بیگی نیز از دیگر بخشهای این کارگاه بود که با استقبال مدعوین روبرو شد .
در مراسم اختتامیه این کارگاه هم به قید قرعه و با مشارکت همه شرکت کنندگان 2 نفر از سرگروه های صالحین نایب الزیاره جمع برای زیارت امام رضا (ع) شدند.

اضافه کردن دیدگاه جدید