اخبار ویژه

سعادتمندی انسان در گرو عمل نمودن به رهنمودهای قرآن است

کد خبر : 5922
شنبه 8 آبان 1395 - 09:10

مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه امام حسن (ع) قزوین در مراسم طرح یاوران ولایت بیان کرد: سعادتمندی انسان در گرو عمل نمودن به رهنمودهای قرآن به عنوان دستور صحیح زندگی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج قزوین، صبح امروزمراسم افتتاحیه طرح یاوران ولایت بسیج دانش آموزی با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه امام حسن(ع) قزوین، جانشین فرماندهی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین و هیئت همراه و نیز دانش آموزان بسیجی شهر های اقبالیه، محمودآباد، طارم و کوهین در یانس آباد قزوین برگزار شد.

حجت الاسلام شعبان تقی خانی مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه امام حسن (ع) قزوین در این مراسم اظهار کرد: راز خلقت سه چیز است که عبارتند از معرفت به خدا، عبودیت و بی نیازی از غیر خدا که انسان باید نسبت به خداوند شناخت داشته باشد و صفات او را در خود پرورش دهد.

وی خاطر نشان کرد: انسان باید خدا را بشناسد و لازمه شناخت خداوند انتخاب دین است که کامل ترین دین، دین بر حق اسلام است.

تقی خانی عنوان کرد: خداوند تمام رهنمودهایش را در قرآن کریم آورده است، ما باید کتاب خدا را مطالعه و به رهنمودهایش عمل کنیم چرا که رهنمود های سعادتمندی هر انسانی در این کتاب آورده شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام حسن (ع) قزوین به آثار و فواید نماز اشاره کرد و گفت: نماز خواندن آثار و برکات زیادی دارد و بلعکس نخواندن نماز و سبک شماردن آن هم مضرات زیادی دارد.

وی ادامه داد: شهید رجایی در طول مدت ریاست جمهوری کوتاهش الگویی برای رئیس جمهورهای آتی و مردم شد، او هیچگاه نماز اول وقت را ترک نمی کرد.

این مسئول در پایان کم شدن روزی، سلب نشانه صالحان از چهره انسان، از بین رفتن برکت زندگی و نکاتی از این دست را از مضرات نماز نخواندن دانست.

ارسال توسط : qazvin110
بازدید
دیدگاه