اخبار ویژه

درحکومت اسلامی نمی توان با الهام از مکتب کمونیست انسان الهی تربیت کرد

کد خبر : 5927
شنبه 8 آبان 1395 - 09:38

فرمانده سپاه صاحب الامر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان قزوین در خاتمه بیان کرد: وقتی اشرافیگری در جامعه رواج پیدا کرد، غارتگران بیت المال و گردن کلفت ها امانتدار و سرمایه های نظام و ذخیره انقلاب محسوب می شوند.


سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان قزوین ، صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع)ناحیه قزوین که با حضور حجت الاسلام عابدینی ، مسئولان لشگری و کشوری و استانی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حسینیه شهید مطهری(ره) برگزار شد گفت: چرا دولت سازی در بدنه حکومت به کندی انجام می شود منظور از دولت تمام بدنه حکومت در نظام اسلامی است نه فقط قوه مجریه! مراحل دولت سازی انقلاب اسلامی باید با شدت هرچه تمام ترادامه یابد زیرا آرمانهای امام و انقلاب که سابقه تربیتی دارد هم در بعد فردی و هم دربعد اجتماعی کار آمد است.
فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) استان قزوین در ادامه افزود: جامعه اسلامی زمانی تشکیل می شود که انسانهای فرهنگی منطبق بر تربیت اسلامی پرورش یابند که در بینش غیر الهی انسان الهی به فراموشی سپرده می شود.
سردار شاهرخی بیان داشت: تبلیغ اصول اساسی اسلام باید در درون نظام اسلامی به شدت پیگیری شود، برای تحقق این آرمانها اصولی مورد نیاز است که از مهمترین و اولین شرط صالح بودن کارگزاران نظام اسلامی است.
وی با اشاره به فرمایش امام مستضعفان که فرمودند: کار گزاران نظام باید خودشان متعهد به اسلام باشند تاکید کرد: با توافق همه جانبه بین موسسات و نهادهای مختلف حکومت برای رسیدن به این آرمانها راه میسر می شود و مسئولین نگاهشان باید به اسلام باشد نه مکاتب دیگر، با الهام از مکتب کمونیست انسان الهی و اسلامی تربیت نمی شود.!
این مقام مسئول با توجه به فرمایش امام (ره) که فرموده بودند ،کارگزاران ما باید تعهد و تخصص داشته باشند ابراز کرد: متاسفانه نوعی نگاه تحریف به انقلاب وجود دارد در اوایل انقلاب می گفتند: ما تعهد نیاز داریم یا تخصص که افراد متخصص بی تعهد را بر سر کار آوردند و که چه هزینه های سنگین به انقلاب زدند.
وی در بعد سیاسی تصریح کرد: در بعد آرمان سیاسی ما پس از حکومت امام علی (ع) از داشتن یک فقیه عادل و امام صالح محروم بودیم تا پیروزی انقلاب اسلامی محروم بودیم.
سردار شاهرخی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ملزم به پیاده کردن قوانین الهی و حمایت از حقوق مستضعفان است و مشکلاتی که امروزگرفتار آن شدیم به این دلیل است که به هشدارها توجه نکردیم و نقش مطالبات امام مستضعفان کم رنگ شده است.
این مقام مسئول با اشاره به بیان رهبر کبیر انقلاب که فرمودند: نگذارید انقلاب به دست نااهالان و نامحرمان بیفتد و آن روز که دولت به کاخ نشینی عادت کرد باید فاتحه این انقلاب و ملت را خواند گفت: در تاریخ که مرور می کنیم می خوانیم که معاویه وقتی در شام کاخ سبزی برای خود ساخته بود استدلالش این بود که دشمن نباید ما را ضعیف ببیند و الا به ما حمله خواهند .
وی بیان داشت: زمانیکه کاخ سعد آباد محل تشریفات ریاست جمهوری قرار گرفت از مسئولین دولت وقت گفت: که ما را نباید ضعیف ببینند و این یعنی با کاخ نشینی می خواهند جلوی استکبار و دشمن بایستند و دشمن را با کاخ نشینی بترسانند!
فرمانده سپاه صاحب الامر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان قزوین تصریح کرد: در آرمانهای امام مستضعفان وانقلاب اینگونه نیست که هر مسئولی هرطوری بخواهد عمل کند باید در چارچوب قوانین الهی و اسلامی باشد بهانه جویی ممنوع است و نباید همدیگر را متهم کرد واگر نمی توانید بگویید!
ایجاد صلح و دوستی به هر قیمتی نیست.
وی عنوان کرد: سیاست مطلوب آن است که صلح را در داخل و خارج تحقق ببخشد اما نباید برای ایجاد صلح به هر قیمتی عمل نماییم و خود را ضعیف و ناتوان جلوه دهیم و از عزت و آرمانهای خود دست برداریم.
سردار شاهرخی ابراز کرد: در دولت های قبل با اینکه موضوع گفتگوی تمدن ها از جانب ما ارائه گردید ولی ما را محور شرارت در دنیا معرفی کردند؟ ما نه ظلم می کنیم و نه ظلم می پذیریم حاکمیت الهی جزو اولویت های سیاسی ماست آرمانهای امام و انقلاب پیدا و نمایان است و مراقب باشیم که انحرافاتی به وجود نیاید.
اقتصاد مقاومتی همان اقتصاد اسلامی است که امروز توسط رهبر معظم انقلاب بیان می شود و نباید فقط در تریبونها گفته شود باید عمل کرد.
فرمانده سپاه صاحب الامر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)استان قزوین در خاتمه بیان کرد: وقتی اشرافیگری در جامعه رواج پیدا کرد، غارتگران بیت المال و گردن کلفت ها امانتدار و سرمایه های نظام و ذخیره انقلاب محسوب می شوند.
 

ارسال توسط : qazvin110
بازدید
دیدگاه