اخبار ویژه

اختلافات سهامداران از دلایل تعطیلی واحدهای تولیدی در قزوین است/ دستگاه قضا با نگاه استراتژیک رهبری عمل کند

کد خبر : 5929
شنبه 8 آبان 1395 - 09:41

استاندار قزوین گفت: یکی از دلایل تعطیلی برخی از واحدهای تولیدی در استان قزوین اختلافات سهامداران و اعتراض کارگران است که از دستگاه قضای این استان تقاضا داریم در برخورد با واحدهای تولیدی و منطبق با نگاه استراتژیک رهبری عمل کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، فریدون همتی در آیین رونمایی از سامانه ابلاغ الکترونیک اوراق قضایی که ظهر امروز در سالن همایش عدالت دادگستری استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: سامانه ابلاغ الکترونیک اوراق قضایی خدمت جدیدی است که با استفاده از دانش جدید انجام می‌شود و باید به اندازه اهمیت آن، آگاه‌سازی در بین مردم صورت گیرد.

وی افزود: سامانه ابلاغ الکترونیک اوراق قضایی بخشی از امور زندگی مردم را تسهیل و بخشی از فسادهای در مسیر آن را برطرف می‌کند و تجربه نشان داده که هر چقدر مردم در مسیر انجام امور خود کمتر با اشخاص روبه‌رو شوند، اقدامات بهتر صورت می‌گیرد.

استاندار قزوین گفت: نظام جمهوری اسلامی حقوق شهروندی را به معنای حقیقی آن در حوزه فرد، خانواده، گروه، تشکل و در نهایت حقوق اجتماعی مدنظر دارد و اجرای قانون نکته بسیار مهمی در این زمینه است که تمام حوزه‌ها و دستگاه‌ها باید به آن احترام بگذارند.

همتی تصریح کرد: تفکیک نسبی، هماهنگی و تعامل قوا از ارکان نظام جمهوری اسلامی است و اهداف نظام و رهبری در سایه این هماهنگی در جامعه مستقر می‌شود و اثرات آن در استان قزوین بسیار برجسته و قابل تحسین است.

وی مطرح کرد: یکی از ارگان‌هایی که مطابق با اهداف نظام و رهبری فعالیت خود را ادامه می‌دهد، دستگاه قضا است که صمیمانه از همکاری این دستگاه در استان قزوین تشکر می‌کنیم.

استاندار قزوین عنوان کرد: مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی تأکید فراوانی دارند که تمام قوا باید در این راستا تلاش کنند و برای محقق کردن آن گام‌های ارزنده‌ای بردارند.

همتی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل تعطیلی برخی از واحدهای تولیدی در استان قزوین، اختلافات سهامداران و اعتراض کارگران است که از دستگاه قضای این استان تقاضا داریم در برخورد با واحدهای تولیدی و منطبق با نگاه استراتژیک رهبری عمل کند.

وی ادامه داد: دستگاه‌ها و مدیران آن سرمایه‌های نظام هستند و اگر چند مورد دچار خطا و اشتباه شدند، نباید وجه تمام دستگاه‌ها را در میان مردم تخریب کنیم؛ باغبان خوب کسی است که علف‌های هرز موجود در چمن را از بین ببرد، نه اینکه تمام چمن را تخریب کند.

ارسال توسط : qazvin110
بازدید
دیدگاه