اخبار ویژه

مسئول سازمان بسیج کارگری استان قزوین گفت: در مجموع حدود 500کارگر بسیجی در طرح "شیفت ایثار"و در 2 شیفت صبح و بعدازظهر به صورت داوطلبانه در راستای حمایت از تولید ملی فعالیت کردند.

کد خبر : 11759
سه شنبه 27 شهریور 1397 - 09:52

مسئول سازمان بسیج کارگری استان قزوین گفت: در مجموع حدود 500کارگر بسیجی در طرح "شیفت ایثار"و در 2 شیفت صبح و بعدازظهر به صورت داوطلبانه در راستای حمایت از تولید ملی فعالیت کردند. سر ...

مسئول سازمان بسیج کارگری استان قزوین گفت: در مجموع حدود 500کارگر بسیجی در طرح "شیفت ایثار"و در 2 شیفت صبح و بعدازظهر به صورت داوطلبانه در راستای حمایت از تولید ملی فعالیت کردند. سرگرد علی اکبری مسئول سازمان بسیج کارگری استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تا به امروز در تلاش هستند که با تحریم، جنگ اقتصادی و انواع توطئه‌ها انقلاب ما را ناکارآمد جلوه دهند. وی افزود: نیروهای بسیجی ما در اقشار مختلف در همه صحنه‌ها به خوبی حضور داشته اند و به مقابله با تهدیدات دشمن پرداخته‌اند که یکی از این حوزه‌ها در شرایط امروز مشکلات اقتصادی است. وی با بیان اینکه امروز دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ملت ایران به راه انداخته است، اذعان کرد: کارگران عزیز ما هوشمندانه همراه با سایر اقشار در تلاشند تا در حوزه تولید برابر فرمایش مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی به منظور افزایش کیفیت تولید و راندمان حرکت و به ثبات برسانند. وی ادامه داد: بسیج کارگری همواره در اکثر عرصه‌ها تأثیرگذار بوده است، در شرایط امروز نیز در راستای اجرای رزمایش خدمت، کارگران بسیجی با شرکت در طرحی به نام "شیفت ایثار" شرکت نموده و درآمد حاصل از آن را به افراد بی بضاعت اختصاص دادند. این مسئول ابراز کرد: یکی از اهداف "شیفت ایثار" جهت حمایت از کالای ایرانی افزایش کیفیت تولیدات کارخانجات می باشد. علی اکبری گفت: این کارگران بسیجی با هزینه کرد یک روز از زمان کارگری خود در حمایت از تولید ملی سعی دارند کمبودها و نیازهای جامعه را رفع کرده و اثرات جنگ اقتصادی دشمنان را کمرنگ نمایند. وی اعلام کرد: در مجموع بیش از 500 کارگر بسیجی در طرح "شیفت ایثار" شرکت نمودند و در 2 شیفت صبح و بعدازظهر به صورت داوطلبانه در راستای حمایت از تولید ملی به صورت جهادی در شرکت‌هایی که تولیدکننده کالای داخلی است، به کار مشغول هستند. طرح "شیفت ایثار" برای نخستین بار است که اجرا می‌شود و پایلوت این طرح جهادگرانه انتخاب شده است و همچنین روحیه فداکاری این قشر برای عبور از موانع در سال‌های متفاوت که به اقتصاد کشور متحمل شده، قابل‌تقدیر است. وی در پایان گفت: امیدواریم با شرایطی که اکنون برای اقتصاد کشور وجود دارد استفاده از ظرفیت بسیج جهت عبور از این مشکلات سازنده و امید آفرین باشد.
ارسال توسط : qazvin110
بازدید
دیدگاه